Chłodnictwo

i kontrolowana atmosfera

Tradycja

Tradycja

Od 1976 roku produkujemy płuczki węglowe i agregaty chłodnicze. Początek naszej działalności w tej branży to lata 70-te XX wieku, W tym okresie założyciel firmy COOLEX - Jerzy Libner wraz z kolegami z Politechniki Warszawskiej, wykonali pierwsze dla przechowalnictwa agregaty do chłodzenia pośredniego (agregaty glikolowe) a także skonstruowali płuczkę dwutlenku węgla w oparciu o własne rozwiązania. Pierwsze urządzenia zainstalowali w jednej z pierwszych w Polsce chłodni jabłek z kontrolowaną atmosferą w miejscowości Podole Nowe (k/Wilgi).


Innowacje

Innowacje

Jednocześnie kontakty z UE i dopłaty do grup umożliwiły rozwój na nieporównywalną skalę, zaś inwestycje w rozwój pozwoliły osiągnąć najwyższy poziom technologiczny przechowalnictwa owoców i warzyw.


Jakość

Jakość

Od pierwszego kontaktu do końca realizacji zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy najlepszą jakość wykonania naszego produktu i usług.  Nasi Klienci mówią o nas: "COOLEX to najsolidniejsza firma w swojej branży".


Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Oprócz standardowych interwencji u naszych klientów, w nowych obiektach prowadzimy serwis przez internet. Mamy dziś możliwość kontroli wszystkich ważnych elementów systemów chłodniczych i kontrolowanej atmosfery. Nasi serwisanci mogą skorygować działanie urządzeń on-line. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez obsługi gwarancyjnej lub pogwarancyjnej.